Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

firmamız 2018 yılında, yıllardır olağan ve gelişen dijital platforma Sanayi Firmalarını ve esnaflarını kazandırmak ve hem Son tüketiciye daha kaliteli ve ucuz hizmetler vermek hemde Sanayi esnafının daha kolay müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Ürünler ve Kargolama

Web Sitemizden Yapmış olduğunuz alışverişler Doğrudan Sanayi Firmalarından temin Edilmektedir ve Sanayiler.net güvenliği ile size ulaştırılmaktadır güvenle alışveriş yapabilir ve güvenle ödeme yapabilirsiniz 

Web sitemiz hakkında

Web sitemiz Ana sayfamızda Kolayca seçim yapabileceğiniz ve Hizmet Almak istediğiniz esnafı kolayca bulabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

İletişim bilgilerini ve konumunu bulduğunuz esnafa kolayca ulaşabilir ve sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcılarımızdan tek isteğimiz Yorum ve Puanlama Yapmalarıdır. 🙂

İade İşlemleri

İade İşlemleri İçin Doğrudan Bize Ulaşmanız ve gerekli bilgileri tarafımıza iletmeniz gerekmektedir sizlere seve seve yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

KURUCULAR

 

Ahmet koç

CEO/Kurucu

Hüseyin Dinç

Kurucu Ortak
Sanayiler.net

HİZMETİN VE ALIŞVERİŞİN YENİ ADRESİ

ÜCRETSİZ KARGO

Sitemizden Yaptığınız Alışverişler de Kargolar Ücretsizdir

11
ONLİNE ÖDEME

Ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz.

2
7/24 DESTEK

Web sitemiz canlı desteğinden 7/24 destek alabilir ve istek ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz

10
%100 GÜVENLİK

Hiçbir Kişisel Bilginiz Kayıt Edilmemektedir Güvenle Alışveriş yapabilir ve Sitemizde li Tüm Firmalar ile güvenle iş yapabilirsiniz